Загрузка...

Меланія Трамп пожалілася на цькування, а її чоловік обійнявся з Каньє Вестом

Перша леді Сполучених Штатів Меланія Трамп, котра позиціонує себе як борця з кібер-цькуванням, заявила, що відчуває його на собі.

“Можу сказати, що я – людина, яку цькують більше за всіх людей у світі. Одна з таких людей – якщо ви бачите, що люди про мене говорять”, – пожалілася вона ABC News.

 Меланія Трамп вважає, що її цькують більше за всіх

Як пише People, перша леді підкреслила, що мета її кампанії Be Best – це навчати дітей правильній поведінці в онлайні та соцмедіа.

Як відомо, Меланія як борець із цькуванням в інтернеті багатьом здається не надто переконливою. Адже відомо, що її чоловік Дональд не стримує емоцій та не добирає висловів, коли пише в Twitter.

“Ви вже знаєте, коли ви нападаєте на нього, він дасть здачі вдесятеро дужче. Не має значення, хто ви, чоловік або жінка, він до всіх ставиться однаково”, – говорила сама Трамп про свого чоловіка в 2016-му році.

Тим часом Дональд Трамп зустрівся з Білому домі зі своїм шанувальників, яких він має серед селебрітіз дуже небагато. Слідом за своєю дружиною Кім Кардашян президента відвідав репер Каньє Вест

Читайте также:  Засмучена акулою Мерайя Кері показала цицьки з яхти

Артист прийшов у кашкеті з передвиборчим слоганом Трампа, в якій “почувається Суперменом”, а ще обійняв американського керманича.

До слова, Каньє дуже повеселив мережу, випадково розсекретивши пароль до свого айфону. Виявилося, що репер, не заморочуючись, користується комбінацією з шести нулів.

“Пароль до телефону Каньє – це кількість годин, які він провів, вивчаючи всі теми, на які розтуляє свого рота”, – насміхаються теперу Twitter.

Нагадаємо, в одному зі своїх кліпів Вест показав голого Трампа в ліжку.

Читайте также:  Хімічна зброя допомогла Асаду у війні в Сирії - ВВС

Відео з Twitter, фото з фотоблогу Меланії Трамп 

Джерело: http://tabloid.pravda.com.ua/news/5bc051c1d134c/

L
o
a
d
i
n
g
.
.
.

Тест на IQ

Узнайте какой у вас коэффициент интеллекта IQ. Бесплатно, без регистраций и СМС.
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.