Рада дозволила “Укроборонпрому” не віддавати борги Росії

Верховна Рада підтримала у другому читанні і в цілому законопроект № 6697, який дозволяє державному концерну “Укроборонпром” не віддавати борги країні-агресору.

За це рішення проголосувало 244 нардепи.

За словами секретаря парламентського Комітету з питань безпеки та оборони Івана Вінника, закон необхідно було ухвалити, оскільки росія активізувала роботу щодо блокування роботи та збанкрутування українського оборонного підприємства.

“Саме тому пропонується на особливий період, період здійснення агресії РФ проти України, і можливо на період відновлення репарацій тощо, заборонити країні агресору стягувати чи то заборгованість з підприємств “Укроборонпрома” ,чи то витребувати застави, які були  зареєстровані у якості забезпечення відповідних боргових зобов’язань”, – сказав Вінник.

Він додав, що оскільки саме Росія порушила юридичні норми, то Україна може відступити від своїх зобов’язань щодо виконання рішень судів.

Наредеп запевнив, що якщо не заборонити Росії стягувати борги з підприємств “Укроборонпрому”, то військово-промисловий комплекс в Україні зупиниться, що буде на користь країни-агресора.

доповнюється…

Джерело: https://www.pravda.com.ua/news/2018/07/12/7186100/

Читайте также:  ФІФА оштрафувала Вукоєвича за "Слава Україні!" - ЗМІ
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.