Загрузка...

Росія не повернеться до ПАРЄ наступного року – Ягланд

1007 переглядів

Генеральний секретар Ради Європи Торбйорн Ягланд повідомив про рішення Російської федераціх не повертатися до роботи в ПАРЄ у січні.

Про це він заявив депутатам асамблеї, повідомляє зі Страсбурга кореспондент “Європейської правди”.

Генсек нагадав, що Росія має відновити роботу в ПАРЄ в січні – інакше вона залишиться за межами асамблеї на весь рік.

“Якщо країна-член не внесе заявку про свої повноваження у січні, то вона буде поза установою упродовж усього року”, – заявив він.

“Те, що я почув від Росії – вони не повернуться у січні. Це те, що мені було сказано”, – повідомив генсек, додавши, що “не погоджується з такою позицією російської сторони”.

Читайте также:  Жителі Армянська знову скаржаться на хімічні викиди, їх звинуватили у брехні

9 жовтня у ПАРЄ планували розглянути питання про зняття санкційного тиску з РФ. Москва вже понад рік не платить гроші до бюджету РЄ та шантажує Страсбург припиненням своєї роботи в організації. Депутатам пропонували стати на шлях “прощення” – закрити очі на порушення Росії та забути про санкції щодо російських депутатів.

Проте на засіданні асамблея не знайшла голосів для зміни санкційних правил заради РФ і відклала вирішення цього питання на наступний рік.

Генеральний секретар Ради Європи Турбйорн Ягланд заявив, якщо Росія не відновить платежі у бюджет Ради Європи у 2019 році, її участь в статутних органах буде припинена.

МЗС РФ звинуватило ПАРЄ в системній кризі в Раді Європи, а у Росії замислилися над замороженням членства в Раді Європи, не чекаючи виключення.

Читайте также:  Філарет повідомив про ще один важливий крок до томосу

Детально про дебати та про те, в чому полягає перемога – в статті “Кремль програв битву за Страсбург: як підкилимна гра Ягланда призвела до поразки росіян у ПАРЄ“.

Джерело: https://www.pravda.com.ua/news/2018/10/11/7194876/

L
o
a
d
i
n
g
.
.
.

Тест на IQ

Узнайте какой у вас коэффициент интеллекта IQ. Бесплатно, без регистраций и СМС.
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.