Загрузка...

Tayanna в зухвалому купальнику попляжилася в кліпі, знятому на телефони. ВІДЕО

Співачка Tayanna показала трохи йоги і багато просто спокусливих поз у пляжно-літньому кліпі. Причому відео на пісню “Фантастична жінка”, в ролі якої, звісно ж, виступила сама зірка, було знято на три телефони.

У ролі операторів виступили кліпмейкер та продюсер Tayanna Алан Бадоєв, художник-постановник та режисер.

 

“Щоразу, коли я спостерігаю за Tayanna в життi, по-справжньому закохуюся в неї, її органіку і харизму. І мені хотілося створити відео, яке максимально підкреслить її таку, яка вона є, коли не позує перед камерами. Тому я полегшив завдання і використовував телефони, щось дуже звичне, те, що ми використовуємо в житті, те, що не змушує нiяковiти. На мій погляд, це допомогло нам досягти максимального розчинення артиста у відеокліпі “, – поділивася Бадоєв.

 
Читайте также:  Чоловік Фреймут про шлюб: Я – керівник, а Оля – креативний директор

“Знімаючи кліп з Аланом, я знаю, що це буде абсолютно новий для мене експiрiенс, абсолютно нові відчуття. Цього разу мені доводилося працювати відразу на три камери. Потрібно було відчувати себе вільною, красивою і достовірної на 360 градусів. Це безцінний досвід, це практично як в житті. Всі ми живемо на 360 градусів “, – зазначила Tayanna.

 
 
 

[embedded content]

До речі, в своєму Instagram Тетяна виклала й бекстейдж-відео з пляжу.

Нагадаємо, співачка називає цю композицію “мантрою кохання та щастя”, а свої звабливі пляжні луки “фантастична жінка” заспойлерила ще в липні.

Відео з YouTube

Джерело: http://tabloid.pravda.com.ua/lounge/5bbdb6208fc73/

L
o
a
d
i
n
g
.
.
.

Тест на IQ

Узнайте какой у вас коэффициент интеллекта IQ. Бесплатно, без регистраций и СМС.
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.